ok

Stabilo Trio Scribi

Jedinečný trojhranný fix vhodný pro dětskou ruku. Odpružený, zasouvací vláknový hrot, prakticky nezničitelný. Trojhranný tvar podporuje správné držení. Hrot o šíři 1,5 - 2 mm.barev. Souprava se stojánkem a 12 fixy pomůže udržet pořádek na pracovním stole předškoláka i školáka. Snižuje tak možnost "zatoulání" fixů doma i při malování "na cestách". Proč kupovat neustále nové sady, když můžete mít jednu kvalitní?

Fixy Stabilo Trio Scribi doporučují pedagogové, speciální pedagogové, ergoterapeuti, logopedi a další odborníci, kteří se zabývají vývojem dětské ruky a rehabilitací správné funkce ruky – i dospělé.

ok

Pastelka.eu

Jedinečný trojhranný fix vhodný nejen pro dětskou ruku je odolný, prakticky nezničitelný, z běžných povrchů je snadno smývatelný, z textilu vypratelný

Fixy Trio Scribi lze využívat také jako rehabilitační prostředek. Fix je silný v úchopu, trojhranný tvar těla fixu podporuje jisté, ergonomické držení, vláknový, odpružený hrot je velmi odolný, při větším tlaku se zasouvá, hrot zanechává 1,5 – 2 mm silnou stopu. Díky těmto vlastnostem lze zařadit kresbu jako přirozenou, smysluplnou rehabilitaci postižené, funkčně oslabené ruky.. Tyto fixy jsou vhodné pro nejmenší, malé i větší „umělce“.